Tags Posts tagged with "Bregu i përgjigjet spekulimeve: Mos lufto me një derr sepse bëhesh pis"

Tag: Bregu i përgjigjet spekulimeve: Mos lufto me një derr sepse bëhesh pis

Bregu i përgjigjet spekulimeve: Mos lufto me një derr sepse bëhesh...

Një ditë më parë në rrjetet sociale por dhe disa media online u shpërnda një video ku dukej eurodeputeti gjerman Knut Fleckenstein dhe Majlinda...