Tags Posts tagged with "bllokohet kontenieri me 27 ton mish pule nga Brazili"

Tag: bllokohet kontenieri me 27 ton mish pule nga Brazili

Durrës, bllokohet kontenieri me 27 ton mish pule nga Brazili, doli...

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit, dega e Durrësit, ka bllokuar një kontenier me 27 ton mish, fileto pule, që vinte nga Brazili dhe pas analizimit...