Tags Posts tagged with "blindohet Parlamenti"

Tag: blindohet Parlamenti

Video/ Përpara nisjes së seancës, blindohet Parlamenti

Pak përpara nisjes së seanca plenare forca të shumta policie kanë rrethuar Parlamentin. Vendimi i mazhorancës u pa nga Partia Demokratike dhe aleatët e...