Tags Posts tagged with "Blindohet kufiri mes dy vendeve pas vrasjes së shqiptarit"

Tag: Blindohet kufiri mes dy vendeve pas vrasjes së shqiptarit

Blindohet kufiri mes dy vendeve pas vrasjes së shqiptarit

Forca të shumta policore kanë blinduar dy anët e kufirit të gjelbër mes Shqipërisë dhe Greqisë pas vrasjes së shqiptarit nga policia greke. Burime...