Tags Posts tagged with "Bilbila"

Tag: Bilbila

Bilbila, zhurmues dhe pankarta/ Përfundon pas vetëm 12 minutash seanca plenare,...

Ka përfunduar pas vetëm 12 mitash seanca plenare e kësaj të enjteje. Deputetët e opozitës tentuan të bllokojnë punën e Kuvendit duke bllokuar foltoren...