Tags Posts tagged with "Berisha reagon për herë të parë për humbjen e PD dhe rreshtohet pro Bashës"

Tag: Berisha reagon për herë të parë për humbjen e PD dhe rreshtohet pro Bashës

Berisha reagon për herë të parë për humbjen e PD dhe...

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka reaguar për herë të parë për humbjen në zgjedhje të PD-së. Duke rreshtuar një sërë arsyesh dhe...