Tags Posts tagged with "Beniada Enxhell Arjola BBV"

Tag: Beniada Enxhell Arjola BBV

“Muhabeti i parfumit”/ Beniada ua thotë troç banorëve të ‘Big Brother...

Beniada Nishani teksa bisedonte me Arjola Demirin dhe Einxhel Shkirën pas përfundimit të spektaklit të “Big Brother VIP”, u shpreh se është mërzitur me...