Tags Posts tagged with "ashtu sikurse shqiptarët më dhanë të njëjtën përgjegjësi mua. Jetojmë në një botë që përballet me probleme dhe sfida"

Tag: ashtu sikurse shqiptarët më dhanë të njëjtën përgjegjësi mua. Jetojmë në një botë që përballet me probleme dhe sfida

Pasditen e sotme kryeministri Edi Rama mori pjesë në Global Positive...

Monika Kryemadhi ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama, pas reagimit të këtij të fundit për vrasjen e gjyqtares Fildes Hafizi. “Mënyra më e shëmtuar për...