Tags Posts tagged with "Arrestohet futbollisti Alban Hoxha"

Tag: Arrestohet futbollisti Alban Hoxha

Arrestohet futbollisti Alban Hoxha

Portieri i Partizanit dhe i kombëtares shqiptare, Alban Hoxha, është arrestuar mbrëmjen e djeshme nga Policia e Tiranës. Futbollisti i klubit kryeqytetas është kapur...