Tags Posts tagged with "arrestohet Evis Berberi. Ja çfarë iu sekuestrua në banesë"

Tag: arrestohet Evis Berberi. Ja çfarë iu sekuestrua në banesë

Agjentët e SPAK dhe BKH bastisën shtëpinë e kreut të ARRSH/...

Pas aferave që zbuloi emisioni ‘Vetting’ në News24, sot është vënë në pranga kreu i ARRSH Evis Berberi. Agjentët e SPAK dhe BKH i bastisën...