Tags Posts tagged with "arrestohet autori i plagosjes në Vlorë (EMRI)"

Tag: arrestohet autori i plagosjes në Vlorë (EMRI)

Pas sherrit me xhaxhain qëlloi me sëpatë gruan dhe vajzën e...

Mariglen Çobaj është arrestuar nga policia e Vlorës pak më parë pasi gjatë një sherri me xhaxhain, qëlloi me sëpatë nusen dhe vajzën e...