Tags Posts tagged with "arrestohet 42 vjeçari në Durrës. Kosovarit i grabiti 200 euro dhe…"

Tag: arrestohet 42 vjeçari në Durrës. Kosovarit i grabiti 200 euro dhe…

Vidhte portofolat në linjën e plazhit, arrestohet 42 vjeçari në Durrës....

Një 42 vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi vidhte sende me vlerë në linjën urbanëve të Durrës-Plazh. Operacioni i koduar “Udhëtari” çoi në...