Tags Posts tagged with "ANALIZA/ Pse Rama dhe Basha nuk pranojnë të ndryshojnë sistemin zgjedhor?"

Tag: ANALIZA/ Pse Rama dhe Basha nuk pranojnë të ndryshojnë sistemin zgjedhor?

ANALIZA/ Pse Rama dhe Basha nuk pranojnë të ndryshojnë sistemin zgjedhor?

NGA SPARTAK NGJELA Pse Rama dhe Basha nuk pranojnë të ndryshojnë sistemin zgjedhor? Sepse, me sistemin proporcional me lista të hapura, as Rama dhe as Basha...