Tags Posts tagged with "Akuzat nga Austria"

Tag: Akuzat nga Austria

Akuzat nga Austria, reagon presidenti i Skënderbeut: Është një shpifje

Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, mohon të ketë kërcënuar njeri dhe aq më tepër të njohë Sanel Kuljiç. Në një bisedë ekskluzive për “Panorama Sport”,...