Tags Posts tagged with "aktorja shqiptare tregon kujtimin e hidhur"

Tag: aktorja shqiptare tregon kujtimin e hidhur

“Më bëri babai nuse, por më hoqën fustanin se ashtu më...

Aktorja e njohur e humorit shqiptar Rita Lati ishte e ftuar në “E Diell” në Top Channel dhe kujtoi një nga ditët më të...