Tags Posts tagged with "aktorja: Më kapi me forcë nga duart!"

Tag: aktorja: Më kapi me forcë nga duart!

“Me goditi me statujë”, detaje nga sherri i dhunshëm mes Princ...

Zbardhen të tjera detaje në lidhje me sherrin e dhunshëm që përfshihu Princ Lekën, ish-bashkëshorten e tij, aktoren Elia Zaharia dhe babanë e saj....