Tags Posts tagged with "Agjentët e SPAK dhe BKH bastisën shtëpinë e kreut të ARRSH/ Pas aferave që zbuloi emisioni ‘Vetting’"

Tag: Agjentët e SPAK dhe BKH bastisën shtëpinë e kreut të ARRSH/ Pas aferave që zbuloi emisioni ‘Vetting’

Agjentët e SPAK dhe BKH bastisën shtëpinë e kreut të ARRSH/...

Pas aferave që zbuloi emisioni ‘Vetting’ në News24, sot është vënë në pranga kreu i ARRSH Evis Berberi. Agjentët e SPAK dhe BKH i bastisën...