Tags Posts tagged with "Afërdita Dreshaj: Me Shpatin jam e gatshme të…"

Tag: Afërdita Dreshaj: Me Shpatin jam e gatshme të…

Afërdita Dreshaj: Me Shpatin jam e gatshme të…

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj më 19 korrik festoi 30 vjetorin me disa ditë pushime në Santorini pranë të dashurit çek, Jakub Kindl. Ajo ka...