Tags Posts tagged with "13-vjeçari vret veten dhe lë një letër"

Tag: 13-vjeçari vret veten dhe lë një letër

13-vjeçari vret veten dhe lë një letër, babai i mbytur nga...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në New York, por që ka prekur shumë njerëz në mbarë botën. Një djalë i vogël ka vrarë veten...