Tags Posts tagged with "11 vite nga shpërthimi në Gërdec"

Tag: 11 vite nga shpërthimi në Gërdec

11 vite nga shpërthimi në Gërdec, familjarët: Nuk harrojmë

11 vite nga shpërthimi në Gërdec ku humbën jetën 26 persona. Familjarë dhe të afërm kanë përkujtuar ditën që fabrika e demontimit të armëve...