Shenjat e horoskopit që mund të ndani sekret më të errëta

Shenjat e horoskopit që mund të ndani sekret më të errëta

285
0

Kur se mban shpirti yt, si mund ta mbajë shpirti i tjetërkujt? Epo ja që kjo shprehje që thuhet për sekretet nuk zbatohet për këto shenja të horoskopit të cilët janë aq të rezervuar saqë do e bëjnë më mirë sesa ti një sekret.

Bricjapi

Ndër shenjat më të rezervuara është Bricjapi. Mban gjithmonë distancën me të tjerët dhe nuk thotë ato që s`duhen thënë, për asnjë arsye.

Ujori

Ujori nuk do t`ia falte vetes nxjerrjen e një sekreti. Kështu mund t`i besosh ç`të duash.

Peshorja

Një nga shenja më të sigurta për t`i besuar sekretet. E rezervuar dhe me respekt total ndaj besimit që dikush i ka dhënë. Dëgjues i shkëlqyer.

 

Akrepi

I urren thashethemet dhe brenda vetes ka shumë xhepa ku ruan sekretet.