FOTO/ ​Kur Marina Vjollca pi puro…, ja çfarë ndodh!

FOTO/ ​Kur Marina Vjollca pi puro…, ja çfarë ndodh!

938
0

Moderatorja e Top Channel, Marina Vjollca, ka postuar një foto në Instagram duke rikujtuar pushimet e saj.,

Si gjithnjë në formë dhe mjaft seksi, këtë herë syri na shkon tek puroja që ajo mban në dorë.

Të ketë qenë vetëm për efekt foto, apo Vjollca shoqëron partnerin e saj Geatoar Selimi në konsumimin e puros?

Gjasat janë që kjo e fundit të jetë e vërtetë, sepse duke që cigarja është e pandezur. Gjithsesi duket se një gjë e tillë duket se ka bërë për të qeshur edhe gratë më ngjyrë pas shinës në saj.

Marina-Vjollca-1