FOTO/ ​​Lori Hoxha rikthehet tek zakoni i vjetër

FOTO/ ​​Lori Hoxha rikthehet tek zakoni i vjetër

841
0

dieta-e-lorit

Trashëgimtarja simpatike e Top Channel, Lori Hoxha, e njohur edhe si një ndër bloggeret më të suksesshme shqiptare, duket se i është rikthyer ‘zakonit të vjetër’ të saj.

Edhe pse në formë të shkëlqyer trupore, ajo dëshiron që të vazhdojë të jetë po ashtu.

Në një foto në Snapchat, bloggerja duket se ka rifilluar të ushqehet shëndetshëm dhe në mënyrë dietike.

“Rikthim në vaktet dietike”, shkruan Lori në Snapchat.