¬Horoskopi e diel 29 Dhjetor 2019

¬Horoskopi e diel 29 Dhjetor 2019

1166
0

Dashi-Do kuptoheni me se miri sot me atë qe keni ne krah dhe nuk pritet te ndodhin mosmarrëveshje ne çift. Edhe ata qe kane pasur vështirësi me pare do ndiheni me mire. Për beqaret priten romanca fantastike dhe emocionuese. Shfrytëzojeni sa te mundni ditën. Ne planin financiar do i keni idetë shume te qarta dhe nuk do bëni asnjë gabim.

 

Demi-Dite përgjithësisht e bukur dhe harmonike kjo e sotmja. Do e ruani te forte komunikimin ne çift dhe nuk do keni aspak probleme apo vështirësi. Beqaret gjithashtu do kenë një dite te favorshme, mjafton te duan te përfitojnë sa me shume. Ne planin financiar nuk do ketë probleme. Asnjë nuk do arrije t’iu nxite te shpenzoni shume marramendëse.

 

Binjaket-Ka rrezik te bëni disa gabime sot ne jetën tuaj ne çift dhe marrëdhënia me partnerin te ketë luhatje. Kujdes! Beqaret nga ana tjetër do ndihen te lumtur sepse me ne fund do dalin ne takim me personin qe kane pëlqyer prej shume kohesh. Ne planin financiar do iu dalin disa vështirësi ne mëngjes, por me pas situata do filloje te stabilizohet.

 

Gaforrja-Nëse përkujdeseni me shume për atë qe keni ne krah, marrëdhënia mes jush do behet edhe me harmonike sesa ka qene. Shprehni pa dorashka çdo gjë qe ndjeni. Beqareve do ju ndryshoje shume shpesh humori dhe nuk do jene gati për një lidhje. Ne planin financiar nuk duhen ndërmarrë rreziqe edhe sikur situata te jete e qëndrueshme.

 

Luani-Saturni do e influencoje edhe sot jetën tuaj ne çift. Nuk do jeni me te stresuar, përkundrazi do dashuroheni ashtu si do e ndjeni. Vetëm disa beqare do mund te kenë takime, te tjerëve do iu duhet ende te presin edhe disa kohe. Ne planin financiar duhet fillimisht te bëni një riorganizim te gjendjes dhe te shohin ne çfarë situate jeni. Me pas mund te merrni edhe vendime.

 

Virgjeresha-Do jeni edhe me sharmante gjate kësaj dite dhe partnerit as qe do i shkoje ne mendje te mendoje për dike tjetër. Marrëdhënia mes jush do jete akoma me e ngrohte. Beqaret duhet te reflektojnë disa here para se te vendosin te dalin me dike. Ne planin financiar mund te keni disa vështirësi, kështu qe mos ngurroni edhe te kërkoni ndihme nga specialistet apo miqtë.

 

Peshorja-Gjate kësaj dite do jeni te vendosur te merrni ne dore fatin e jetës suaj. Nuk do iu besoni aspak te tjerëve dhe do bëni vetëm ato qe mendoni dhe ato qe ndjeni. Beqaret edhe do jene ne kërkim, por fatkeqësisht nuk kane për ta gjetur as sot personin qe kane ëndërruar. Gjendja financiare nuk do jete aspak ne situatën e dëshiruar. Kujdes me shpenzimet.

 

Akrepi-Asgjë dhe askush nuk do mund te sjelle probleme ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do merreni vesh me se miri me partnerin dhe do i besoni vetëm njeri-tjetrit. Beqaret do kenë disa takime te mrekullueshme te cilat kane për t’ua ndryshuar jetën njëherë e përgjithmonë. Ne planin financiar nuk do kenë probleme, megjithatë gjendja nuk do jene ne kohen me te mire sa për te kryer investime.

 

Shigjetari-Jeta juaj ne çift nuk do jete aspak e qëndrueshme dhe here pas here mund te ketë probleme serioze. Do kërkoni gjate gjithë kohës qe te dale e juaja dhe kjo do jete pika me e dobët. Beqaret do ndihmohen mjaft nga planetët dhe do mund ta gjejnë me ne fund shpirtin e tyre binjak. Ne planin financiar tregohuni sa me realiste qe te mos keni vështirësi.

 

Bricjapi-Dite e mbushur plot momente te lumtura kjo e sotmja. Do ndiheni për mrekulli ne krahët e partnerit tuaj dhe nuk do doni për asnjë sekonde te ndaheni prej tij. Beqaret do jene kërkues dhe nuk do kënaqen me takimet qe do realizojnë. Dijeni qe persona perfektë nuk ka. Dite shume e vështirë kjo për sektorin financave. Do iu duhet patjetër ndihma e familjareve.

 

Ujori-Ka mundësi qe klima për çiftet te jete shume e turbullt. Nuk do merrni vesh aspak me atë qe keni ne krah dhe nuk do hapni rruge ne asnjë moment. Debatet do jene shpesh te zjarrta. Beqaret do kenë vetëm flirte dhe asgjë me shume sesa aq. fatmirësisht financat do jene te stabilizuara. Nuk do shqetësoheni aspak kur te kryeni ndonjë shpenzim te domosdoshëm.

 

Peshqit-Dëgjojini këshillat qe do iu japë partneri gjate kësaj dite sepse përndryshe mund te keni probleme serioze. Ndonjëherë duhet edhe te toleroni dhe te pranoni sakrifica. Beqaret do e bëjnë për vete personin qe kane ëndërruar aq shume. Ne planin financiar do jeni impulsive dhe nuk do mendoni për pasojat qe mund te sjelle e gjithë kjo. Kujdes!

Shperndaje