Zjarr i përmasave të mëdha përfshin servisin në Durrës, digjen disa makina

Zjarr i përmasave të mëdha përfshin servisin në Durrës, digjen disa makina

263
0

Pas njoftimit për ngjarjen, zjarrëfikëset dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për neutralizimin e flakëve. Mësohet se servisi ndodhet në vendin e quajtur “Mulliri i Bullgarit.

DURRËS- Një zjarr me përmasa të mëdha ka rënë në një servis në Durrës dhe sipas informacioneve të para mësohet se janë djegur disa makina.

Pas njoftimit për ngjarjen, zjarrëfikëset dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për neutralizimin e flakëve. Mësohet se servisi ndodhet në vendin e quajtur “Mulliri i Bullgarit.

Featured image of article: Zjarr i përmasave të mëdha përfshin servisin në Durrës, digjen disa makina

Flakët janë më përpmasa të mëdha dhe deri tani mësohet se disa makina janë shkrumbuar dhe rrezikohen dhe objektet përreth. Shkaqet e rënies së zjarrit ende nuk dihen