Zidane: Ky futbollist i Juventusit është rreziku kryesor për Realin

Zidane: Ky futbollist i Juventusit është rreziku kryesor për Realin

360
0

Zinedine Zidane ka thënë se sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala do të jetë kërcënimi kryesor për skuadrën e Real Madridit. Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka thënë se sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala do të jetë kërcënimi kryesor për skuadrën e tij në finalen e Ligës së Kampionëve. Por, ai ka një lajm të mirë për tifozët e Realit. Gareth Bale është rikuperuar dhe është i gatshëm për lojë në Cardiff.