Zhvishet Rita Ora, më joshëse se kurrë me bikini ngjyrë rozë

Zhvishet Rita Ora, më joshëse se kurrë me bikini ngjyrë rozë

331
0

Rita Ora shfaqet shumë sensuale në plazh.

Rita Ora është duke shijuar pushimet në Ibiza. Këngëtarja shqiptare mesa duket po i shijon shumë pushimet e saja dhe shfaqet shumë hot.

Këngëtarja ndau një seri tjetër fotografish nga plazhi ku është shfaqur tejet joshëse në bikini ngjyrë rozë.

Duhet të themi se duket shumë në formë.

Foto të këngëtares:

loading...