Zen Berisha duhet ta marrë seriozisht, Armina Mevlani s’pret më: Në moshën...

Zen Berisha duhet ta marrë seriozisht, Armina Mevlani s’pret më: Në moshën time duhet një bebe (FOTO)

591
0

Armina Mevlini si gjithmonë vjen ngacmuese me postimet e saj në rrjete sociale.

Bloggerja Armina Mevlani, vjen gjithmonë afër ndjekësve me postimet e saj mbi përditshmërinë. Por bukuroshja herë pas here nuk nguron të fusë edhe ndonjë shprehje që i shkon për shtat asaj. Kësaj radhe Armina Mevlani ja bëri të qartë Zen Berishës se në moshën e saj nuk duhet të ishte duke u marrë me macet, por me një bebe.

 

Bloggerja ka ndarë një postim argëtues, me një foto ku duket një prind që fotografon një bebe, dhe më pas nga ana tjetër një prind që fotografon mace.

 

“Njerëzit në moshën time dhe Unë”- shkruhet në foto.

 

Armina Mevlani duhet t’i lërë menjanë macet se tashmë ka ardhur koha për gjëra ‘serioze’.