Zbulohet ‘binjaku’ i Michael Jackson (Foto)

Zbulohet ‘binjaku’ i Michael Jackson (Foto)

271
0

Michael Jackson ka disa vite që nuk është më midis nesh, por sozia e tij është gjallë dhe jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sergio Cortes, siç shikohet dhe nga fotoja që ka postuar në Instagram, ngjan tmerrësisht shumë me yllin e ndjerë të muzikës. Në profilin e tij në rrjetin social, sozia e Michael Jackson ka më shumë se 11 000 ndjekës.