ZBARDHET biseda off record e Berishës me Metën: Lart u ngjite shumë!...

ZBARDHET biseda off record e Berishës me Metën: Lart u ngjite shumë! Shpëtove mirë (E PLOTË)

337
0

Presidenti i vendit Ilir Meta dhe ish-kryeministi Sali Berisha janë takuar këtë javë në simpoziumin në nder të Azem Hajdarit ku kanë bërë një bisedë të shkurtër. Në një fragment të takimit të zbardhur nga News 24, Berisha shihet teksa bisedon me Metën, ndërsa ka komentuar dhe “turin” e Presidentit në Alpet Shqiptare dhe i ka vënë në dukje “rrezikun”.

 

BISEDA E PLOTË:

 

Berisha: Si kalove

 

Meta: Shumë mirë, shumë mirë

 

Berisha: Shpëtove mirë atyre maleve se…

 

Meta: Jo me…

 

Berisha: Lart u ngjite shumë…