Xhensila bëhet romantike i shtron rrugën me qirinj, Besi: Ishalla nuk po...

Xhensila bëhet romantike i shtron rrugën me qirinj, Besi: Ishalla nuk po ngatërrojnë avionët e Rinasit

436
0

Xhensila Myrtezaj i ka përgatitur një darkë romantike Besit, me rastin e dy vjetorit të martesës.

Në një video të publikuar vihet re  se darka eshte shtruar në një lulishte dhe rruga për të shkuar tek tavolina e çiftit është ndriçuar me qirinj,

Për batutë Besi i thotë “Ishalla nuk po ngatërrojnë avionët e Rinasit dhe ulen këtu”

Ndërsa për tavolinën me karkaleca, Besi sërish për batutë i kujton se mungon domatja.