Xhemi në pritje të ëmbël? Ky detaj i Arbanës i bëri të...

Xhemi në pritje të ëmbël? Ky detaj i Arbanës i bëri të gjithë kurioz

197
0

Moderatorja Xhemi Shehu është mama e dy djemve shumë të bukur Martinit dhe Gabriel. Asnjë nuk dyshonte që ajo mund të dëshironte një fëmijë të tretë deri në momentin që shoqja e saj Arbana ka postuar këtë fotografi ditën e djeshme me mbishkrimin:

“Xhemi sot me dha dhuratën e krishtlindjeve. Guess what? @xhemishehu_”.

Të gjithë komentuesit kanë menduar se Xhemi është në pritje të ëmbël pasi në tavolinë nuk ka patur asnjë dhuratë dhe komentet kanë qënë të shumta rreth këtij detaji.

Deri tani as Arbana dhe as Xhemi nuk kanë konfirmuar këto dyshime të fansave!