Wanda tregon “recetën e dashurisë”: Jini më të mirat në shtrat, gjithçka...

Wanda tregon “recetën e dashurisë”: Jini më të mirat në shtrat, gjithçka tjetër e blen ai me kartën e tij

44
0

Është një Wanda Nara e dashuruar ajo që i dedikon sulmuesit të PSG Mauro Icardi një dedikim special në Instagram me rastin e Shën Valentinit.

Shumë aktive në rrjetet sociale, aspak banale dhe me ndjekës të shumtë që e duan, argjentinasja tregon edhe “recetën” për një marrëdhënie sa më të mirë, raporton Ora News.

“Shën Valentini është … Gatuajeni çdo ditë dashurinë tuaj, priteni atë me sanduiçët më të mirë milanezë të përgatitur nga unë në 3 të mëngjesit pas një loje … ose thjesht zbritni në kuzhinë në agim dhe përgatitni sanduiçët më të mirë të pulës dhe avokados në botë (vetëm sepse ai e kërkon) bëjini ëmbëlsirat e tij të preferuara pasdite … dhe jini më të mirat në shtrat …gjithçka tjetër e blen ai me kartën e tij… Të dua Mauro Icardi”, shkruan Wanda Nara.

loading...