Vig Poppa dhe Ledri, projekti i ri nga dyshja (Video)

Vig Poppa dhe Ledri, projekti i ri nga dyshja (Video)

360
0

vigg-poppa-e1475266255106-780x439

Pas bashkëpunimit me Tunën, “Zemra jem”, Vig Poppa nuk ka të ndalur.

Përveç realizimit të projekteve për këngëtarë të tjerë, ai disa këngë do t’i sjellë në vazhdim, transmeton emisioni Ekspress në KTV.

Përveç si Kaos, shumë shpejt do të vijë një bashkëpunim me një reper, po ashtu shumë të pëlqyer për publikun shqiptar.

Shperndaje