VIDEO/ Ronado dhuron spektakël në Torino i maskuar, por shikoni çfarë bën...

VIDEO/ Ronado dhuron spektakël në Torino i maskuar, por shikoni çfarë bën kur identifikohet nga të pranishmit

697
0

Kristiano Ronaldo, u maskua si një person tjetër, dhe doli në qendër të Torinos për të luajtur me njerëzit që ishin aty.ronaldo-torino

ronaldo

Mirëpo ky maskim i portugezit nuk zgjati shumë, pasi u kuptua direkt nga personat që ndodheshin aty. Në video duket sulmuesi, që dhuron spektakël me topin, por pa e treguar fytyrën e tij të vërtetë.

 

Ai natyrisht nuk e zbuloi identitetin e tij, por torinezët e kuptuan menjëherë se kush fshihej pas kësaj dhe nisën t’i kërkonin autografe atij. Ronaldo u largua menjëherë me vrap për të mos e treguar fytyrën e tij, teksa hyn në një makinë me xhama të zinj.ronaldo

 

Diçka të tillë 34-vjeçari e kishte bërë edhe kur ishte pjesë e Realit, teksa kishte dalë në një prej shesheve të Madridit në 2015-ën, për të dhuruar spektakël me topin. Për më shumë shikoni videon e mëposhtme: