Victoria, protagonistja e vërtetë në Rusi

Victoria, protagonistja e vërtetë në Rusi

305
0

Ambasadorja e Kupës së Botës “Rusi 2018”, Victorya Lopyreva vijon të tërheqë vëmendjen në këto ditë të fillimit të kampionatit botëror. Bukuroshja 37-vjeçare ka qenë protagoniste në thuajse shumicën e studiove televizive sportive në Rusi, të cilat e kanë pasur të ftuarën kryesore. Gjithsesi modelja seksi ruse nuk ka mbetur pas as në rrjetet sociale, ku vijon të postojë momentet më të bukura dhe foto mjaft “të nxehta”, të saj. Victorya Lopyreva u bë protagoniste edhe para se të fillojë Kupa e Botës, pasi pati një rol të rëndësishëm në promovimin e imazhit të Rusisë, ndërsa mori pjesë edhe në ceremoninë e hedhjes së shortit.