Vetëm me rrobabanjo, Floriana Garo publikon FOTO me barkun e rrumbullakosur nga...

Vetëm me rrobabanjo, Floriana Garo publikon FOTO me barkun e rrumbullakosur nga pushimet

375
0

Ish-moderatorja e Tv Klan tashmë prej disa muajsh është në pritje të ëmbël dhe së shpejti bëhet nënë për herë të parë. Ndonëse përflitet vazhdimisht në mediat online, Floriana Garo është treguar e kujdesshme për të ruajtur privatësinë e saj. Megjithatë, së fundmi Floriana e cila është me pushime, ka publikuar një foto me mikeshën e saj.

-640-0-5d5082b306bfb.jpg

Ajo që bi e në sy është barku i rrumbullakosur i moderatores, të cilin e përkëdhel mikesha e saj.