Vera dhe Alketa ‘tradhtojnë’ Tv Klan! Nënshkruajnë kontratë me një tjetër televizion

Vera dhe Alketa ‘tradhtojnë’ Tv Klan! Nënshkruajnë kontratë me një tjetër televizion

428
0

Që janë të apasionuara dhe të përkushtuara pas punës së tyre, këtë e kemi parë në Klan Tv, ku kanë sjellë disa projekte bashkë, por bashkëpunimet e vera Grabockës me Alketa Vejsiun nuk ndalen këtu.

 

Burime për “Panorama Plus” bëjnë me dije se Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu kanë nënshkruar kontratën dhe po punojnë për të sjellë tri netët finale në “Pallatin e Kongreseve”, të Festivalit të Këngës në RTSH.

 

 

Me fundin e sezonit të emisionit “Në kurthin e Piter Pan” menduam se dyshja do të mjaftohej me nisjen e emisionit, tashmë me disa vite rresht në transmetim “Dance With Me”. Por, me sa duket Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu kanë vendosur të eksplorojnë në një tjetër televizion, me të cilin kanë firmosur kontratë dhe po punojnë.