Vasili: Fakte se votat u blenë me paratë e drogës. Zgjedhjet nën...

Vasili: Fakte se votat u blenë me paratë e drogës. Zgjedhjet nën terror

296
0

Kreu i LSI, Petrit Vasili nga selia e kësaj parti deklaroi se zgjedhjet janë blerë me paratë e drogës dhe krimit. Sipas tij zgjedhjet u zhvilluan nën terror, strategjie e PS e zbatuar nga Policia e Shtetit. Ai tha se kemi filmime dhe prova se si janë blerë zgjedhjet.