Vajzat me mikrobikini dhe meshkujt me alkool/ “Tërbohet” rinia shqiptare në jug...

Vajzat me mikrobikini dhe meshkujt me alkool/ “Tërbohet” rinia shqiptare në jug të Shqipërisë(Fotot)

674
0

“Tërbohet” rinia shqiptare në jug të Shqipërisë

Shqipëria është përfshirë nga temperatura të larta si rezultat i një vale të nxehti afrikan.

Kjo ka bërë që të rinjtë gjithnjë e më tepër të shkojnë drejt plazheve apo pishinave.

Image

 

Por si argëtohet rinia në plazhet shqiptare dhe jo vetëm, do e shihni vetë.

Image

Fotot e mëposhtme tregojnë situatën aktuale nëpër plazhet e vendit, ku lokalet organizojmë vazhdimisht evente argëtuese për të rinjtë.

Image

loading...