Urimi i Xhakës për Kosovën dhe Shqipërinë

Urimi i Xhakës për Kosovën dhe Shqipërinë

287
0

Futbollisti i kombëtares së Shqipërisë Taulant Xhaka me anë të një postimi në Facebook u ka uruar fitore Shqipërisë dhe Kosovës në ndeshjet që do të luajnë sonte me Lihtenshtajnin, përkatësisht Kroacinë.