U tha se ishte SHTATZËNË, tani Genta Ismajli na zbulon barkun dhe...

U tha se ishte SHTATZËNË, tani Genta Ismajli na zbulon barkun dhe se ku ka qenë gjatë gjithë kësaj kohe (FOTO)  

203
0

 

Pak kohë më parë në media u aludua se këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Genta Ismajli, ishte shtatzanë, duke patur parasysh faktin se këngëtarja ka qëndruar larg rrjeteve sociale dhe ka munguar të sjellë këngë të reja për fansat e saj për një kohë të gjatë.

Mirëpo kjo gjë u hodh menjëherë poshtë nga vetë Genta. Ndërkohë, ditën e sotme Genta ka postuar në rrjetet e saj sociale, duke na treguar se ndodhet me pushime në Venecia, Itali.

Edhe pse ende nuk dihet se kush e shoqëron këngëtaren, ajo duket në super formë e veshur me të zeza.

sedgryh.jpg