U përfol për një lidhje, mikesha e tyre nxjerr zbuluar Orin dhe...

U përfol për një lidhje, mikesha e tyre nxjerr zbuluar Orin dhe Islin

322
0

 

Moderatorët e dashur për publikun, Ori Nebijaj dhe Isli Islami për një kohë të gjatë u përfolën për lidhjen e tyre të fshehtë.

Së fundmi, Ori ka publikuar një foto në rrjetin e saj “Instagram” ku shfaqet përkrah Islit, duke dhuruar puthje.

Untitled 4

Ajo që ra në sy ishte komenti i mikes së përbashkët , që i bëri të gjithë të dyshojnë se thashethemet e lartpërmendura janë të vërteta. “Me puthje që në mëngjes. Hajde për hajër”, shkruan ajo. Ndërkohë Ori ka replikuar duke thënë se ata e nisin që në shtatë: “Hahahaha, po ne e nisim që në 7-ë”.