Trejsi sherr në një prej club-eve në Sarandë,përleshje dhe tërheqje zvarrë

Trejsi sherr në një prej club-eve në Sarandë,përleshje dhe tërheqje zvarrë

124
0

Miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini, duket se është përfshirë në një tjetër telash.

 

“Iconstyle”, ka siguruar pamjet teksa Trejsi shfaqet duke u përfshirë në një sherr të dhunshëm në njërin prej club-eve të Sarandës.

 

Gjithçka ka ndodhur mbrëmjen e kaluar dhe siç mund ta shihni në video, 19-vjeçarja dhe mikesha e saj, të veshura njësoj, janë përleshur me një vajzë.

 

Gjithashtu, njëra prej vajzave e thërret Trejsin në emër, mirëpo 19-vjeçarja e tensionuar vazhdon t’i kthehet personave me të cilët u përfshi në sherr.

loading...