“Ti je ylli në qiellin tonë të natës”, Ajola Xoxa publikon FOTON...

“Ti je ylli në qiellin tonë të natës”, Ajola Xoxa publikon FOTON e ëmbël me Kajanin dhe Erion Veliajn

111
0

Bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës Ajola Xoxa ka publikuar pak minuta më parë një portret familjar.

Në një postim në Instagram, ajo shihet me Erion Veliajn dhe me djalin e tyre Kajanit, ndërsa kryebashkiaku i ka vënë dorën në bel bashkëshortes dhe është duke puthur të birin.

Ky është një portret familjar shumë i ëmbël, të cilin Ajola ka zgjedhur ka shoqërojë me disa fjalë emocionuese.

“Ti je ylli në qiellin tonë të natës, dashuria jonë e përjetshme”, shkruan Xoxa.