“Të shtrëngoj kofshën…”, Oriola Marashi publikon dëshirat e ‘çmendura’ të fansit

“Të shtrëngoj kofshën…”, Oriola Marashi publikon dëshirat e ‘çmendura’ të fansit

320
0

Modelja  e njohur, Oriola Marashi tërheq gjithmonë vëmendjen me fotot provokuese që ajo  publikon në rrjetet sociale.

Kësaj radhe një fans ‘i çmendur’ i modeles, i shkruan mikeshës së Oriolës, Kejvinës se ka tre dëshira.

“Të bëj foto me Zef Begën, të puth njëhër n’ballë Arjan Çanin dhe të shtrëngoj kofshën e Oriolës”- i shkruan ndjekësi Kejvina Kthellës, e cila e ka ndarë menjëhërë këtë postim, duke etiketuar mikeshën e saj.

 “Je e imja…ok?”- i shkruan ish-velina e Xing, ndërkohë që Oriola Marashi e ripostuar me mbishkrimin: “Kejvina Kthella oh zot çer përgjigjesh”.