Tayna publikon klipin e ri, e tepron me skena erotike

Tayna publikon klipin e ri, e tepron me skena erotike

159
0

Tayna ka lansuar  këngën  më të re “Sicko”

Edhe pse një këngë paksa më e lehtë, që edhe i përshtatet stinës së vjeshtës, Tayna na këtë këngë nuk ngurron që të bëj edhe ca skena erotike, ku tregon gjoksin dhe të pasmet e saj.

Ndryshe, ky vit ishte një vit i Taynas pasi që këngëtarja vazhdimisht ka lansuar këngë të reja kurse kënga që ajo bëri më se shumti bujë ishte dueti i saj me Dafina Zeqirin “Bye, bye”.

Para kësaj kënge Tayna është parë në Amerikë, ku edhe kishte pushuar për disa javë pasi që kishte një verë të suksesshme dhe me koncerte në tërë trojet shqiptare.