Taulant Xhaka zbulon të dashurën (Foto)

Taulant Xhaka zbulon të dashurën (Foto)

344
0

Taulant Xhaka, ylli i Baselit dhe Shqipërisë, më në fund ka zbuluar të dashurën

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka është treguar gjithnjë i rezervuar për jetën sentimentale duke mos u shfaqur asnjëherë me të dashurën e tij.

Por, duket se pushime verore e kanë bërë atë të marrë një hap më shumë, duke etiketuar të dashurën në një foto postuar në Instastory.

Ata duket se kanë zgjedhur të relaksohen disa ditë së bashku në një vend turistik të Zvicrës. E dashura e Xhakës quhet Arbnora e cila po ashtu jeton në Zvicër.

Nga fotografitë e bëra publike në rrjete sociale, ajo duke një vajzë tejet simpatike.