Tags Posts tagged with "Zyrtari i lartë amerikan Yee flet në Senat për Shqipërinë dhe ndikim rus në Ballkan"

Tag: Zyrtari i lartë amerikan Yee flet në Senat për Shqipërinë dhe ndikim rus në Ballkan

Zyrtari i lartë amerikan Yee flet në Senat për Shqipërinë dhe...

Zëvendës Ndihmës Sekretari amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee foli në një seancë për rajonin në Senat, ku senatorë dhe ekspertë bënë thirrje për...