Tags Posts tagged with "Zyrtare: Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’ – performon LIVE"

Tag: Zyrtare: Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’ – performon LIVE

Zyrtare: Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’ – performon LIVE

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të hap sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018. Ajo bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam...